0

troche szkoda Etoo był bardzo mocnym punktem Barcy a Ibra jest b.dobrym zawodnikiem lecz nie pasuje zbytnio do Barcy. Jest za statycznym zawodnikiem i nie pasuje do szybkiego ataku - Messi , Pedro. Bojan jest takim zawodnikiem co powinien częściej grywać w 1 składzie ten chłopak ma duży potencjał

0

to jest taktyka Włoska wygrac u siebie wysoko a na wyjazdach się bronic Zeby Barca nie dała takiej plamy przegrywając 1:3 to by grała dalej

0

ale widoczny jest brak jednego z najlepszych pomocników na świecie czyli INIESTY a co do napastników to Ibra nie nadaje się do ligi Hiszpańskiej jest za statycznym graczem a w Hiszpanii nie gra sie tak jak we Włoszech Brak zawodników w Ataku wystarczy ze Messiego przyblokują dobrze i reszta z ataku już sobie nie radzi

Jeszcze raz powtarzam WIELKI BŁĄD ZE SPRZEDARZĄ ETOO

0

BŁĘDY PEPA ŻLE PRZEPROWADZA ZMIANY I JESZCZE MUSI SIĘ WIELE NAUCZYC OD LEPSZYCH TRENERÓW np takich jak murinho

0

jesli zawodnik dostaje wcześniej żółtą kartkę to po kolejnym faulu na zółta kartkę sędzia nie musi pokazywac już zółtej tylko moze od razu pokazac czerwoną !!!!

0

WIELKI BŁĄD ZE Etoo ZOSTAŁ SPRZEDANY A IBRA NIE JEST TYLE WART CO DALI ZA NIEGO MA POTENCIAŁ ALE PO PEWNYM CZASIE SPOCZYWA NA LAURACH

0

NOI TAK JAK PRZEWIDYWAŁEM KONIEC MARZEŃ :( SKUPMY SIĘ TERAZ NA LIDZE BO TAM BĘDZIE NIE MNIEJ ŁATWIEJ BO REAL WYGRYWA A BARCA GRA W KRATKE ( REMISY TAM GDZIE POWINNA WYGRYWAC LEKKO)

0

HEHE DOBRE DOBRE :P

0

Zamiast do reklam to niech lepiej do treningu się weźmie bo Inter czeka

0

ZA ROK KOLEJNA NADZIEJA LEPIEJ SKUPIC SIE NA LIDZE ZEBY REAL NIE WYPRZEDZIŁ NAS I TAK ZADNA DRUŻYNA W HISTORII ISTNIENIA LM NIE ZDOBYŁA 2 RAZY Z RZĘDU !!! TAKA JUZ JEST HISTORIA PUCHARU LM !!!

0

PEP PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE TRENEREM MILANU W NASTĘPNYM SEZONIE LUB ZA 2 lata

0

i w lidze dajemy dup* co odskoczymy na 3 punkty to po kolejnej kolejce tracimy przewagę BARDZO NIE STABILNA GRA JEST W TYM SEZONIE ZA DUŻO EKSPERYMENTÓW I NA SIŁE WYSTAWIANIE PRZEMĘCZONYCH LUB NIE GOTOWYCH GWIAZD

0

nadzieja matką głupich

0

odrobic 1:3 to wyzwanie ala mission impossible a jeszcze z interem który w tym sezonie zdobędzie LM

0

WSTYD !!!!!!!!! ZEBY TYLKO NIE PRZEGRAC JESZCZE U SIEBIE !!!!!!!!!

0

Messi powinien nie grac w tym meczu a jesli tak to dopiero w ostatnich 20 min powinien zostac wpuszczony Barca powinna zagrac innym ustawieniem nie z 3 napastnikami tylko z 2 Ibrą i PEDRO

0

i po marzeniach czar finału prysł !!!! :(((((((((((((

ale jeszcze zostaje cud

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?