Mario RONALDO
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
troche szkoda Etoo był bardzo mocnym punktem Barcy a Ibra jest b.dobrym zawodnikiem lecz nie pasuje zbytnio do Barcy. Jest za statycznym zawodnikiem i nie pasuje do szybkiego ataku - Messi , Pedro. Bojan jest takim zawodnikiem co powinien częściej grywać w 1 składzie ten chłopak ma duży potencjał
0
to jest taktyka Włoska wygrac u siebie wysoko a na wyjazdach się bronic Zeby Barca nie dała takiej plamy przegrywając 1:3 to by grała dalej
0
ale widoczny jest brak jednego z najlepszych pomocników na świecie czyli INIESTY a co do napastników to Ibra nie nadaje się do ligi Hiszpańskiej jest za statycznym graczem a w Hiszpanii nie gra sie tak jak we Włoszech Brak zawodników w Ataku wystarczy ze Messiego przyblokują dobrze i reszta z ataku już sobie nie radzi
Jeszcze raz powtarzam WIELKI BŁĄD ZE SPRZEDARZĄ ETOO
0
BŁĘDY PEPA ŻLE PRZEPROWADZA ZMIANY I JESZCZE MUSI SIĘ WIELE NAUCZYC OD LEPSZYCH TRENERÓW np takich jak murinho
0
jesli zawodnik dostaje wcześniej żółtą kartkę to po kolejnym faulu na zółta kartkę sędzia nie musi pokazywac już zółtej tylko moze od razu pokazac czerwoną !!!!
0
WIELKI BŁĄD ZE Etoo ZOSTAŁ SPRZEDANY A IBRA NIE JEST TYLE WART CO DALI ZA NIEGO MA POTENCIAŁ ALE PO PEWNYM CZASIE SPOCZYWA NA LAURACH
0
NOI TAK JAK PRZEWIDYWAŁEM KONIEC MARZEŃ :( SKUPMY SIĘ TERAZ NA LIDZE BO TAM BĘDZIE NIE MNIEJ ŁATWIEJ BO REAL WYGRYWA A BARCA GRA W KRATKE ( REMISY TAM GDZIE POWINNA WYGRYWAC LEKKO)
0
HEHE DOBRE DOBRE :P
0
Zamiast do reklam to niech lepiej do treningu się weźmie bo Inter czeka
0
ZA ROK KOLEJNA NADZIEJA LEPIEJ SKUPIC SIE NA LIDZE ZEBY REAL NIE WYPRZEDZIŁ NAS I TAK ZADNA DRUŻYNA W HISTORII ISTNIENIA LM NIE ZDOBYŁA 2 RAZY Z RZĘDU !!! TAKA JUZ JEST HISTORIA PUCHARU LM !!!
0
PEP PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE TRENEREM MILANU W NASTĘPNYM SEZONIE LUB ZA 2 lata
0
i w lidze dajemy dup* co odskoczymy na 3 punkty to po kolejnej kolejce tracimy przewagę BARDZO NIE STABILNA GRA JEST W TYM SEZONIE ZA DUŻO EKSPERYMENTÓW I NA SIŁE WYSTAWIANIE PRZEMĘCZONYCH LUB NIE GOTOWYCH GWIAZD
0
nadzieja matką głupich
0
odrobic 1:3 to wyzwanie ala mission impossible a jeszcze z interem który w tym sezonie zdobędzie LM
0
WSTYD !!!!!!!!! ZEBY TYLKO NIE PRZEGRAC JESZCZE U SIEBIE !!!!!!!!!
0
Messi powinien nie grac w tym meczu a jesli tak to dopiero w ostatnich 20 min powinien zostac wpuszczony Barca powinna zagrac innym ustawieniem nie z 3 napastnikami tylko z 2 Ibrą i PEDRO
0
i po marzeniach czar finału prysł !!!! :(((((((((((((
ale jeszcze zostaje cud